Choker Alice Gold - delikatność i drapieżność w jednym
Choker Alice Gold to idealny wybór dla każdej kobiety, która chce dodać sobie nieco pewności siebie. Sprawdź, co w nim wyjątkowego i dlaczego warto go mieć!
2018-06-29, 10:28

Choker - jak bumerang

Jak już wiemy, moda lubi zataczać koła i powracać do dawnych i minionych trendów. Dokładnie tak samo było w przypadku biżuterii ozdobnej jaką jest choker. Modny w latach 90 powrócił niczym bumerang na światowe wybiegi, jak również znalazł swoje zastosowanie w trendach miejskich. Chętnie wybierają go nie tylko młode dziewczyny, ale również dojrzałe i pewne siebie kobiety. Choker jest bowiem idealną, uniwersalną biżuterią, która może stanowić dopełnienie właściwie każdej stylizacji. My jednak, postanowiliśmy zrobić jeden krok więcej w przód i postanowiliśmy połączyć subtelność lekkiego i delikatnego chokera wraz z seksownymi ramiączkami do stanika i uważamy, jest jest to po prostu połączenie idealne!

Choker Alice Gold - idealny do każdej stylizacji

Naszą najnowszą i najciekawszą propozycją, która już podbiła serca wielu kobiet jest choker Alice Gold. Stanowi on połączenie złotego, delikatnego i bardzo kobiecego łańcuszka z ciężkim, mocnym czarnym paskiem. W zależności od stylizacji, do której postanowisz założyć ten dodatek możesz uzyskać różny efekt. Dobranie go do zwiewnej, letniej sukienki pozwoli na osiągnięcie delikatności i dziewczęcości. Natomiast, założenie tej biżuterii do seksownych, skórzanych legginsów doda Ci drapieżności pewności siebie. To jest właśnie piękno tego typu akcesoriów. Są bardzo uniwersalne i można nosić je na wiele różnych sposób. Efekt, który osiągniesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Sprawdź choker Alice Gold na naszej stronie!

KONTAKT / AUTOR
Promees
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx